Gárdonyi Tagiskola

2483 Gárdony Bóné k. u. 14/B Tel/fax:22/355-088

2012/13 tanév

Matematika:

2. hely (alapműveleti megyei verseny, Székesfehérvár): Trautsch László (8d)

3. hely (Kápolnásnyék): Trautsch László (8.d)

6. hely (Zrínyi Ilona megyei verseny, Székesfehérvár): Trautsch László (8.d)

9. hely (Zrínyi Ilona megyei verseny, Székesfehérvár): Bernáth Réka (5.d)

11. hely (alapműveleti országos verseny, Marcali): Trautsch László (8d)

Angol:

3. hely (megyei verseny, Székesfehérvár): Trautsch László (8.d)

4. hely (megyei verseny, Székesfehérvár): Paládi Zsófia (8.d)

Informatika: ECDL vizsgázók

7. d: Tóth Blanka, Takács Lili, Magyar Tünde, Bernáth Bence, Ambrus Szilárd, Takács Luca, Házi Tímea, Siska Dóra, Juhász Gergő, Földi Regina, Varga Nikolett, Jeges István

8.d: Serfőző Dániel, Rózsa Nikolett

Szövegszerkesztő modul:

7.o: Ambrus Szilárd, Bernáth Gyula Bence,Földi Regina, Házi Tímea, Jeges István, Jeges Orsolya, Juhász Gergő Levente, Magyar Tünde Nóra, Siska Dóra, Tájcsnek Eszter, Takács Lili, Takács Luca Sára, Tóth Blanka Gyöngyi, Varga Nikolett

8.o: Serfőző Dániel István

 

Karácsonyi projekt számítógépes rajzverseny (Gárdony):

1. hely: Kardelás Júlia (6.d) - Nagy Friderika (6.d) 

Karácsonyi képeslap rajzpályázat (Gárdony):

1. hely: Földi Regina (7. d)

Mesevetélkedő (Gárdony):

1. hely: Koszoru Csaba (1.d) - Horváth Eszter (2.d) - Vigh Bertalan (3.d) - Szecsei Gergely (4.d)

Őszi vetélkedő (Gárdony):

1. hely: Szoboszlai Fanni (1. d) - Dömsödi Vitéz Dominik (2.d) - Vigh Bertalan (3.d) - Barabás Rajmund (4.d)

Testnevelés

Diákolimpia teremlabdarúgás:

3. hely (megyei verseny):

Orbán Miklós (6.d), Jeges István (7.d), Südi Krisztián (7.d), Bernáth Bence (7.d), Feigl Márk (7.d), Gál Benedek (8.d), Szecsei Lóránt (8.d)

Mezei futás:

2. hely (II. korcsoport): Barabás Rajmund (4.d)

4. hely (II. korcsoport): Nagy Gréta (5.d)

4.hely (III. korcsoport): Nagy Friderika (6.d)

Labdarúgás:

6. hely (II. korcsoport): Barabás Rajmund (4.d), Szecsei Gergely (4.d), Csulák Máté (4.d), Győri Zoltán (3.e), Sztoics Gergely (3.d), Vaskó Botond (4.d)

Kézilabda:

III. korcsoport, lány:

2. hely: Bernáth Réka (5.d), Csulák Laura (5.d), Haga Orsolya Klaudia (5.e), Hajdu Kíra (5.d), Kardelás Júlia( 6.d), Nagy Friderika (6.d), Nagy Gréta( 5.d), Paulik Eszter (5.e), Réti Flóra (5.e), Sztoics Noémi (5.d), Takács Luca (7.d), Takács Sára(5.d)

 

Hon-és népismeret:

4. hely (megyei néprajzi verseny, Székesfehérvár)

Bernáth Réka (5.d), Horváth Barnabás (5.d), Réti Flóra (5.e)

Katasztrófavédelem:

1. hely: Kézigránát célbadobás

8. hely: akadályverseny

Bódis Viktor (8.d), Csontos Roland (8.d), Rózsa Bence (8.d), Szecsei Lóránt (8.d)

Természetismeret:

2. hely: (országos verseny 5-6 osztályosok számára):

Nagy Gréta (5d), Nagy Friderika (6.d), Kardelás Júlia (6.d), Éles Erik (6.d)

2. hely (körzeti verseny): Éles Erik (6.)

4. hely (körzeti verseny): Réti Flóra (5.e)

Földrajz:

1. hely (országos verseny, Veszprém): Zölei Zóra (7.d)