Gárdonyi Tagiskola

2483 Gárdony Bóné k. u. 14/B Tel/fax:22/355-088

1. D (osztályfőnök:Szabóné Dicsák Éva)

  1. Ballér Gábor
  2. Barazanchi Gordi
  3. Varga Ármin
  4. Füst Ádám Bálint
  5. Gróf Péter
  6. Kalmár Balázs
  7. Klár Zoé Mercédesz
  8. Koleszár Gréta
  9. Koudela Boglárka Tünde
  10. Magán Botond
  11. Micheller Milán
  12. Nagy Ágnes
  13. Nagy Dorina
  14. Ribi Anna Dóra
  15. Serfőző Attila Borisz
  16. Szabó Szidónia
  17. Szűcs Máté
  18. Farkas Dávid Bence

1. E (osztályfőnök:Boros Nikoletta)

  1. Alapi Bence
  2. Áldott Boglárka
  3. Bacsó Márk
  4. Bódai Boglárka
  5. Deme Barnabás
  6. Horváth Viktor Erik
  7. Kovács Lóránt
  8. Kovács Márton
  9. Márki Gergely Márk
  10. Pauer István
  11. Ráski Panna Mariska
  12. Zsák Gyula Balázs
  13. Rózsa Boglárka
  14. Simon Anna
  15. Trombitás Lili
  16. Varga Hunor
  17. Varga Virág
  18. Rauch Ádám

2. D (osztályfőnök: Szücsné Pilipár Beatrix)

  1. Benkő Orsolya Atina
  2. Botos István Balázs
  3. Erhardt László
  4. Eszényi Viktória
  5. Hajdu Martin Levente
  6. Hörnyik Dávid István
  7. Illés Mirjam
  8. Koszoru Csaba
  9. Micheller Máté
  10. Rózsa Gréta
  11. Szecsei István
  12. Székely Áron Csaba
  13. Szigeti Nóra
  14. Szoboszlai Fanni Júlia
  15. Vida-Szűcs Balázs
  16. Vilityer Fanni
 
2. E (osztályfőnök: Kasztiné Preiner Ildikó)
 
  1. Bodács Bence
  2. Demeter Zina
  3. Forró Viktória Titanilla
  4. Galla Alexander
  5. Galla Dominik
  6. Handl Zoé
  7. Kellner András
  8. Kellner Balázs
  9. Kiss Bence János
  10. Lakatos Ábel
  11. Nagy Viola
  12. Rácz Máté István
  13. Réti Ármin
  14. Sajben Tamás
  15. Simon Csongor
  16. Tóth Rómeó
 
3. D (osztályfőnök: Fehér Judit)
 
  1. Bánóczki Diána
  2. Bicskey Debóra
  3. Bognár Dorina
  4. Cseke Bálint
  5. Dömsödi Vitéz Dominik
  6. Horváth Eszter Nikolett
  7. Jónás Levente
  8. Kulák Lili Anna
  9. Kun Krisztián
  10. Mursa Evelin
  11. Nagy Radamesz
  12. Paizs Ádám György
  13. Sági Roland
  14. Szabó Henrik
  15. Teker Dorina
  16. Visnyovszky Katalin Borbála
 
4. D (osztályfőnök: Hangáné Szendi Lívia)
 
  1. Alapi Márton
  2. Császár Hunor
  3. Farkas Nikolett
  4. Fehér Zsófia
  5. Genzler Máté József
  6. Kalmár Zsófia
  7. Katona Kitti
  8. Kellner Tamás
  9. Koller Adrián Felicián
  10. Koller László
  11. Králik Roxána Alexandra
  12. Rapcsány Georgina
  13. Szabó Dezső Kristóf
  14. Tagyi Szabolcs Bálint
  15. Vigh Bertalan Zalán
  16. Vigh Kamilla Lídia
 
4. E (osztályfőnök:Borsi Zsófia)
 
  1. Bíró Eszter
  2. Czinkóczi Kornél
  3. Cser Máté Gyula
  4. Fódi Georgina
  5. Fódi Tamás
  6. Győri Zoltán Vid
  7. Kolmpár Zsaklin Ágnes
  8. Koszoru András
  9. Kovács Gergely
  10. Majzer Martin
  11. Prösér Dominik Martin
  12. Serfőző Ákos
  13. Szeli Róbert Zsolt
  14. Sztoics Gergely
  15. Tóth Vanessza Jolán
  16. Ujfalusi Milán
 
5. D (osztályfőnök: Süle Gabriella)
 
  1. Barabás Rajmund
  2. Baranyai Balázs
  3. Bertha Dávid
  4. Csauth Blanka
  5. Csepke Adrienn
  6. Csontos Norbert Bence
  7. Csulák Máté
  8. Fazekas Koppány
  9. Fónagy Gábor Krisztián
  10. Fónagy Kitti Márta
  11. Gulyás Bianka
  12. Jónás Róbert
  13. Juhász Tamás László
  14. Katona József
  15. Kiss Imre
  16. Kolompár Kinga
  17. Körmendi Nóra
  18. Rózsavölgyi Ramóna
  19. Szabó Benjamin Gergő
  20. Szecsei Gergely
  21. Szendi Balázs
  22. Szerencsei Evelin
  23. Varga Cintia Krisztina
  24. Vaskó Botond
  25. Visnyovszky Eszter Zsuzsanna
 
6. D (osztályfőnök: Hegedüs Emese)
 
  1. Árva Bernadett
  2. Bernáth Réka
  3. Csulák Laura
  4. Drankovits Zsolt
  5. Hajdu Kíra Regina
  6. Horváth Barnabás
  7. Koszoru István
  8. Nagy Gréta
  9. Németh Balázs
  10. Pétervári Dániel
  11. Petrik Ádám Zsolt
  12. Prösér Ramóna Vivien
  13. Simon Boglárka
  14. Szőke Márk
  15. Sztoics Noémi
  16. Takács Bálint Zoltán
  17. Takács Sára Barbara
  18. Varsányi Dóra
 
6. E (osztályfőnök: Bernáthné Bokor Brigitta)
 
  1. Bagoly Péter Martin
  2. Csurán Adrián Krisztofer
  3. Fehér Zsolt
  4. Fekete Balázs
  5. Ferencz Viktória
  6. Ferencz Zsolt
  7. Ficzus Richárd
  8. Haga Orsolya Klaudia
  9. Körmendi Imre
  10. Krizsák Bianka
  11. Krizsák Enikő
  12. Németh Máté
  13. Paulik Eszter Anna
  14. Réti Flóra
  15. Sámson Klára Margit
  16. Sámson Krisztina Szilvia
  17. Sámson Valentina
  18. Szabó Evelin Erzsébet
  19. Vass Barbara
 
7. D (osztályfőnök: Borsányi Zoltánné)
  1. Bory Bence
  2. Éles Erik Attila
  3. Ferencz Dániel
  4. Hriva Zsóka
  5. Kardelás Júlia Carmen
  6. Kovács Eszter
  7. Kovács Gergő Krisztián
  8. Máté Bianka
  9. Nagy Friderika
  10. Nagy Máté Mátyás
  11. Nemes Máté
  12. Orbán Miklós Mózes
  13. Paládi Bulcsú
  14. Schmalkovics Ádám
  15. Segesdi Kornél
  16. Simon Nándor Dominik
  17. Sinka Richárd József
  18. Szabó-Tóth Dávid
  19. Szendi Dávid
  20. Tóth Roland
  21. Vass Krisztina
  22. Végh Gyula
 
8. D (osztályfőnök: Csapó Botond)
 
  1. Ambrus Szilárd
  2. Bernáth Gyula Bence
  3. Burka Eszter Laura
  4. Drankovits Zoltán
  5. Erdélyi Zsolt Dominik
  6. Feigl Márk Máté
  7. Földi Regina
  8. Házi Tímea
  9. Imre Sándor
  10. Jakab Tamás
  11. Jeges István
  12. Jeges Orsolya
  13. Juhász Gergő Levente
  14. Jung Márk
  15. Komáromi Fanni Kinga
  16. Lőrincz Zsolt
  17. Magyar Tünde Nóra
  18. Márki Péter
  19. Németh Dániel
  20. Paulik Péter Pál
  21. Siska Dóra
  22. Südi Krisztián
  23. Tájcsnek Eszter
  24. Takács Lili
  25. Takács Luca Sára
  26. Tóth Blanka Gyöngyi
  27. Varga Nikolett Melinda
  28. Varga Szidónia Ivett
  29. Zölei Zóra Lúcia